Gece Evi Serisi Turkiye Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Turkiye Fan Sitesi

3 posters

Gece Evi Özel Anlatım !!!

shaunee&erin
    shaunee&erin
    Moderatör

Kadın Kova Sıçan
    Başarı Puanı : 376
    Doğum tarihi : 22/01/97

Gece Evi Özel Anlatım !!! Empty Gece Evi Özel Anlatım !!!

Mesaj tarafından shaunee&erin C.tesi Eyl. 18, 2010 11:47 pm

Uyandığım da Stark yanımdaydı ve halen uyuyordu. Bende aşağıya inip kahvaltıyı hazırlamaya karar verdim. Mutfağa girince Nobis uykulu bir şekilde bana kollarını açtı bende onu sıkıca kavrayıp kucakladım ’’ Anne babam ne zaman uyanacak?’’ Nobis’i sıkıca öptükten sonra ’’Birazdan kalkacağından eminim Nobi. Nala nerede?’’ Nobis çarpık bir gülümsemeyle ’’ Bilmem ki anneciğim kesinlikte uyuyordur.’’ Şiş kanıma dokunup ’’ Anne bebekte halen uyuyor mudur?’’ diyerek kulağını karnıma dayadı. Nalayı görünce kucağımdan inip peşine takıldı. Bugün Stark’la annemlere gideceğiz. Tabi ki üvey zavallımın da evde olmayacağından eminim. Üç yıldır evli olmama halen alışamaması ve geçen Perşembe ziyaretinde Nobis’in onu ısırması ona bir bahane oldu. Birazda sevinir gibiyim Nobis iki yaşında olmasına karşın fazla yaramaz ve bütün çılgınlıkları üvey zavallıda denemeye kararlı görünüyor. Ben omlet için biberleri doğrarken sıcacık bir el beni kavradı ve boynumdan öptü. Bu Starktı ’’ Sevgilim, kahvaltıyı yapmak için beni uyandırman gerektiğini unutmuş olmalısın’’ diyerek beni kendine çevirerek uzunca öptü. Küçük bir kıkırdamayla öpüşmeyi bıraktık Nobis ’’ Baba, en önemli şeyi unuttun’’ diyerek elindeki çiçekleri Stark’a uzatıp göz kırptı. Güzel çiçekten birini bana uzattıktan sonra diğerini saçlarımın arasına yerleştirdi. Dudağımın kenarına küçük bir öpücük kondurduktan sonra beni ve Nobis’i masaya bıraktı ellerini çırparak ’’ Evet hadi bakalım omlet dışında ki istekleri alalım’’ diyerek işe koyuldu.

müthiş bişey yaa Very Happy Very Happy
    DreaMs.
    DreaMs.
    Çaylak
    Çaylak

Kadın Boğa Sıçan
    Başarı Puanı : 989
    Doğum tarihi : 02/05/96

Gece Evi Özel Anlatım !!! Empty Geri: Gece Evi Özel Anlatım !!!

Mesaj tarafından DreaMs. Ptsi Eyl. 20, 2010 9:04 pm

ha? ne? inanamıyorum ya zoey evlenmiş hemde üç yıllık evli hemde çocuğu olmuş ve ikinciye hamile hemde starkla evli inanmıyorummmmmm şok üstüne şooooook Very Happy of ama ya yine kitabın sürprizi kaçtı ya bunuda okumamalıydım ama gece evi özel anlatım fln diyo ne biliyim başka kitabın anlatımı olduğunu Very Happy hangi kitabın anlatımı ama bu of kafam karıştı çok saçmaladım ya Very Happy

neyse p.i.t cnm
    shaunee&erin
    shaunee&erin
    Moderatör

Kadın Kova Sıçan

Mesaj tarafından shaunee&erin Salı Eyl. 21, 2010 10:33 am

evet birazcık saçmaladın Very Happy Very Happy hangi kitabın olduğunu bilmiyorum ama araştırmaya çalışıcam Very Happy Very Happy bende aynı tepkiyi verdim zaten lol! Very Happy

Bişey diil cnm Very Happy
    DreaMs.
    DreaMs.
    Çaylak
    Çaylak

Kadın Boğa Sıçan

Mesaj tarafından DreaMs. Salı Eyl. 21, 2010 6:07 pm

yani zoey'un stark'la evlenmesi baştan çıkarılmış veya yanmışta olmadı mı? uyanmışta flnmı olucak acaba çok heycanlandım şimdi Very Happy
    shaunee&erin
    shaunee&erin
    Moderatör

Kadın Kova Sıçan

Mesaj tarafından shaunee&erin Çarş. Eyl. 22, 2010 10:31 am

hayır olmadıı Very Happy evlenmedi onlar daha Very Happy Very Happy uyanmışta olucağını sanmıyorum, ama umarım Very Happy Very Happy
    cherokee_girl
    cherokee_girl
    Editör

Kadın Terazi Sıçan
    Başarı Puanı : 717
    Doğum tarihi : 03/10/96

Mesaj tarafından cherokee_girl Çarş. Eyl. 22, 2010 6:29 pm

Bence bu fan yapımıdır. Cast lerin dili bu kadar basit diil ki.. Saol ikizcimm
    shaunee&erin
    shaunee&erin
    Moderatör

Kadın Kova Sıçan

Mesaj tarafından shaunee&erin Çarş. Eyl. 22, 2010 8:13 pm

az önce aldığım yerde başka bi özel anlatım vardı Very Happy evet fan yapımıymış Very Happy ama çok hoş olmuş bence ... Very Happy ve başka bi anlatım daha buldum Very Happy

Oyuna geldiğimi geç fark etmiş olmam, benim bir salak olduğumu gösterir. Neferet’e inanıp kendimi küçük düşürmüştüm. Bu umurumda bile değildi tek derdim tüm sevdiklerimin benim yüzümden büyük bir tehlikede oluşuydu. Ama buradan kurtulmak için hiçbir fikrim yok… Bir şekilde yolu çıkarıp herkese haber vermeliyim. Neferet, benim orada olmadığımı anlayınca da kesinlikle peşime düşecektir, belki peşime düşmüştür bile…
    Kayboldum! Tanrım, doğru yolu bulamıyordum. Işık görüyorum ama emin değilim acaba orası çıkış yolumuydu? Düşünemezdim kaybolmuşken fazla bir seçimim yoktu. Hızlıca ilerledim ışık daha da yaklaşıyordu. Su sesini duyuyordum. Evet, burası doğru yoldu. Hemen elimi ışığa uzatıyorken ışık kapandı. Ne olduğunu anlamadan bir kahkaha sesi ortamda yankılandı ardından Neferet kızıl saçlarıyla karşımda belirdi.’’ Seni aptal buradan kurtulacağını mı sandın?’’ sinsice gülmeye devam etti. Dövmelerim, her şeyim elimden alınmıştı ve Neferet’e karşı savunmasızdım.’’ Bütün yaptıklarının bedelini ödeyeceksin seni cadı’’ Neferet alaycı bir dille ‘’ Bunu sen mi yapacaksın? Vampir olarak bir şey yapamayan sen, İnsan halinle bana karşı geliyorsun.’’ Kolunun altından çıkardığı iki tane hançeri bana gösterdi. Bende gözlerimi kapatıp çaresizce yeniden Nyx ulaşmayı istedim. Neferet’’ Nyx seni duyamaz geri zekâlı, elimdeki iki hançeri de senin için özenle seçtiğim öldürücü zehre buladım. Hangisini istersin?’’ ben çaresizce ona bakarken küçük bir oyuk gördüm. Ani bir hareketle oyuğa daldım. Hareketimi anlayan Neferet’in hançerinden son anda kurtulmuştum. Oyuk bir yerde sonlanıyordu. Artık yolun sonuna gelmiştim. Neferet de çok geçmeden oyukta bitmişti. Ben ’’ Ölsem bile hedefine ulaşamayacaksın Neferet, arkadaşlarım buna izin vermeyecek’’ dedim. Neferet, zarif ve seksi hareketlerle bana yaklaştı. Boynuma dokundu ve kulağıma eğilip ’’Arkadaşlarına çok iyi bakacağım Zoey’’diyerek hançerlerden birini kaldırdı. O sırada bir gölge belirdi ve Neferet’e doğru koşmaya başladı. Bende arkaya uzanmaya çalışırken Neferet’in hançeri bluzumu yırtarak elinden düştü. Ben ise kesik yerden akan kanlara odaklanmıştım. Ellerimle duvara tutunmaya çalıştım. Ne oluyor diye bakarken Neferet’in orada olmadığını anladım.. Ben yere düşerken gölge bana koştu. Kafamı kaldırınca Stark’ı gördüm. Ve gözlerim yavaşça kapandı.
    Çok büyük bir acı içindeydim. Bu acı beni öldürüyordu beklide. Gözlerimi açtım bir şekilde hareket ediltiliyordum. O zaman anlamıştım ki Stark beni taşıyordu. Yavaşça beni çimenlere indirdi. Uyandığımı görünce endişeyle ’’ Zo! İyileşeceksin’’ dedi ve sustu. O sırada nefes nefese biri bana yaklaştı bu Stevie Rae idi.’’ Yüce Nyx adına Zo ne oldu sana?’’ diyerek yarama baktı. Ben’’ İyiyim Stevie, Neferet, o nereye gitti?’’ Stevie sinirle ’’ Sen şimdi o şıllığımı merak ediyorsun Zoey, sana ne yaptı farkında değil misin?’’ ben tam ağzımı açacağım sırada çalılıkların arasından Afrodit ve Doktor Herkli (hayali) çıktılar. Doktor Herkli yarama bakıp ’’ Kanama durmuş bu hiç iyi değil.! Kanın akması ve zehri atılması gerekir’’ Stark ’’ Ne yapılması gerekiyorsa yap Zoey’i kurtar’’ Doktor’’ O zaman yarayı yeniden akıtmalıyız. Bu canını biraz acıtabilir’’ diyerek elindeki neşteri yara hizasından kesmeye başladı. Ben çığlık koparak Stark’a sıkıca ellerine tutundum. İstem dışı ağlamama engel olmadım gözyaşlarım akmaya başladı. Stark yavaşça ıslak yüzüme dokundu. Dudaklarıma öpücük kondurup bana gülümsedi. Bende ona gülümsedim. Gözlerim yeniden kapandı.
    Uyanıp etrafa bakınca Afrodit’in sesini duydum o ’’Bebek gibi ağlamayı kes Stevie, şu halinle küçük bir finocuğa benziyorsun’’ dedi.Stevie Afrodit!i takmayıp titrek sesle doktora ’’. Zoey’e daha kötü şeyler olmadan onu gece evine götürmeliyiz’’ dedi. Doktor ’’ Orman kararmak üzere yola çıkarsak kayboluruz ve zaman kaybı yaşarız en iyisi ekibi beklenmelidir derim’’

bu da dediğin gibi , basit bi anlatım Very Happy ama ben beğendim :p

bişi diil ikiztanem Very Happy
    DreaMs.
    DreaMs.
    Çaylak
    Çaylak

Kadın Boğa Sıçan

Mesaj tarafından DreaMs. Çarş. Eyl. 22, 2010 8:26 pm

hah bu sefer fan yapımı olduğu çok belli oluyo cidden Very Happy cast "Oyuna geldiğimi geç fark etmiş olmam, benim bir salak olduğumu gösterir." diye bi cümle kurabilirmi Very Happy bunu beğenmedim ama ilki gerçekten etkileyiciydi Very Happy ve onun fan yapımı olduğunu hiç anlamamıştım Very Happy

cherokee_girl
    cherokee_girl
    Editör

Kadın Terazi Sıçan
    Başarı Puanı : 717
    Doğum tarihi : 03/10/96

Mesaj tarafından cherokee_girl Paz Eyl. 26, 2010 12:06 pm

Fena diil ama çk da beğenmedim Smile Katılıyorum Esra saol ikizcim

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 12:05 am